info@gtvmotors.lt DE +491771435949

Informacija

Garantija:

Garantija UAB GTV Solutions yra naudotų atsarginių dalių pardavėjai. Visiems naudotiems varikliams bei naudotoms greičių dėžėms suteikiama 90 dienų pinigų gražinimo garantija, kuri skaičiuojama nuo prekės pristatymo datos.
Varikliams arba greičių dėžėms, kurios yra restauruotos, suteikiama 12 mėnėsių pinigų gražinimo garantija, kuri skaičiuojama nuo prekės pristatymo datos.

1. Pirkėjas turi įrodyti, kad prekė buvo sumontuota profesionaliame ir specializuotame servise, laikantis visų montavimo instrukcijų ir techninės priežiūros reikalavimų.
UAB GTV Solutions atsako tik už variklio detali7 būklę (variklio blokas, variklio galvutė, variklio karteris, stumokliai, alkūninis velenas, indėklai, paskirstymo velenėlis, ir kt..). Išskyrus kitus atvejus, kai yra susitarta su Klientu individualiai.

2. Visi mūsų varikliai bei greičių dėžės yra pažymėti ir plombuoti, todėl be mūsų sutikimo negalima atidaryti ir remontuoti variklio. Tokiu atvėju nebegalioja garantija. Mes prekę priimame atgal tik jeigu ji yra originalios būklės. Visos pretenzijos dėl prekių priimamo elektroniniu paštu info@gtvmotors.lt įvardijant konkrečią gedimo priežastį, pateikiant diagnostinio kompiuterio parodymus,,serviso pažymą, foto, arba kitus duomenis. UAB "GTV Solutions" įsipareigoja atsakyti klientui ir rasti išeitį per 7 darbo dienas.

3. Visi varikliai yra išdemontuoti iš naudotų automobilių po avarijos, todėl UAB "GTV Solutions" remiasi tik automobilio spidometro parodymais. Neatsakome už jų tikslumą. Visus iškilusius ginčus ir pretenzijas sprendžia UAB "GTV Solutions", jeigu nėra susitarta su pirkėju, toliau atstovauja UAB "GTV Solutions" advokatų kontora.

4. Jei jūs nesate patenkintas savo preke prašome grąžinti originalioje pakuotėje per 14 dienų. Pirkėjas apmoka gražinimo išlaidas. Sumokėti pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kaip ir buvo atliktas mokėjimas. Siuntimo išlaidos nėra gražinamos. Grąžinus prekę, be aiškios priežasties jei prekė nėra defektuota ar brokuotą taikomas 20% sandeliavimo mokestis

Siuntimas:

Siuntimas Prekės išssiunčiamos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo. Visos siuntimo išlaidos skaičiuojamos individualiai pagal pristatymo adresą. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas, nebent yra susitariama kitaip.

Greitam bei kokybiškam prekių pristatymui bendradarbiaujame su geriausiomis siuntų tarnybomis - DHL, TNT, DB Schenker.
Apie įmonę:

Apie įmonę Įmonė įkurta 2007, "GTV Solutions" yra viena didžiausių automobilių demontuotojų Europoje. Per metus demontuojame apie 1500 automobilių.

Be to, GTV Motors skyrius yra sukaupęs didelę patirtį automobilių variklių bei greičių dėžių pardavime bei restauravime.

"GTVMOTORS" komanda tiekia variklius visoje Europoje savo klientams.